Problémy s nedostatočne kvalitnou erekciou poznajú najčastejšie muži v strednom veku. Ide o skupinu mužov nad 40 rokov, kde poruchy stoporenia trápia skoro každého druhého chlapa. Ako zlepšiť erekciu Forcex? Bohužiaľ, problémy s erekciou sa vyskytujú aj u mladších ľudí, aj keď v tomto prípade za tým môžu byť dedičné a genetické faktory.
Pri problémových situáciách s erekciou ale musíte rozlišovať aj individuálne podmienky. Najlepšie je položiť si niektoré otázky, napríklad o tom, ako často sa problémy opakujú a či sa ich priebeh zhoršuje.

 

lekár

Občas môže mať totiž každý muž problém s tým, aby dosiahol optimálnu erekciu. Neprajú tomu napríklad podmienky okolia, aktuálna fyzická či psychická indispozícia a podobne. Samozrejme, nič netreba podceniť.
Najčastejšie problémy s erekciou
Ak hovoríme o tom, ako zlepšiť erekciu, musíme v prvom rade vedieť, čo na nej treba zlepšovať. Znížená kvalita erekcie sa môže týkať jej nástupu, dĺžky, priebehu erekcie a tiež kvality samotného stoporenia počas sexuálneho styku.
 Erekcia ako taká je závislá od správnej funkčnosti nervového systému, cievneho systému a tiež samotných toporivých telies
 

svalnatý muž

Na kvalitu a priebeh erekcie má vplyv aj aktuálne mentálne rozpoloženie, kondícia, únava a stres
 Veľkú úlohu zohráva aj celkový zdravotný stav, oveľa väčšiu, ako si bežný laik myslí
Cesta od miernych problémov s kvalitou či nástupom erekcie k erektilnej dysfunkcii je oveľa kratšia, ako si myslíte. Kým vyššie popísané čiastkové poruchy je možné riešiť aj bez lekára, aspoň v úvodnom štádiu, erektilná dysfunkcia si vyžaduje už len odborný lekársky prístup.
Príčiny problémov s erekciou
Na erekciu vplýva pomerne veľké množstvo faktorov. Môže ísť o ochorenia iných orgánov či sústav v ľudskom tele, užívanie niektorých liekov, problémy s cievami, neurologické poruchy, ale napríklad aj o životosprávu a mentálny stav.