Naše prepravné kontajnery sú navrhnuté tak, aby mali vysokú nosnosť – až 750kg, boli odolné a pevné, avšak stále sú ľahké, jednoducho sa s nimi manipuluje a zachovávajú kvalitu tovaru. Naše kontajnery sú vyrábané len z toho najkvalitnejšieho plastu, takže sú odolné voči počkodeniu rôzneho druhu aj proti teplotným výkyvom.

kamion

Všetky naše kontajnery spĺňajú vysoké štandardy, takže hociktorý si vyberiete, nemusíte sa báť, že Vás sklame. Vybrať môžete z niekoľkých variant podľa toho, ktorá najviac spĺňa Vaše požiadavky. Vyberte na základe veľkosti alebo úžitkového objemu. Zvoliť si môžete aj medzi pevnými kontajnermi, ktoré sú veľmi vysoko odolné alebo môžete vybrať skladacie kontajnery, ktoré dokonale šetria miesto pri doprave a pri skladovaní. Modely Magnum Optimum, Maxilog a Maximus patria medzi naše najobľúbenejšie a najpredávanejšie, takže budú určite vyhovovať aj vašim potrebám. Zabezpečte bezpečný transport svojich produktov.

kontajnery

Povrchy našich kontajnerov sú samozrejme umývateľné a to veľmi jednoducho. Takže Vám šetria peniaze, lebo nevyžadujú žiadne zložité umývanie alebo sušenie. Majú inovovaný povrch a štruktúru. Taktiež je možné v prípade potreby dokúpiť náhradné diely a na konci celý kontajner recyklovať. Naše kontajnery sú kompatibilné so všetkými plastovými paletami. Rozhodnite sa pre odborníka medzi plastovými kontajnermi s rokmi praxe. Naše kontajnery sa môžu pochváliť dlhou životnosťou a odolnosťou, ktorá je pre nás prioritou. Postarajte sa o Vaše produkty prvotriedne. Spoľahnite sa na overenú kvalitu našich výrobkov. Vďaka širokej ponuke a variantom si určite nájdete model, ktorý bude vyhovovať všetkým Vašim potrebám. Nezáleží či je to poľnohospodárstvo, potravinársky alebo automobilový priemysel. Podporte Vaše podnikanie a začnite pri kvalitných prepravných kontajneroch.

Mohlo by se vám také líbit: