V živote sa stretneme s množstvom drobných predmetov, maličkostí, ukladáme si ich, až postupne stratíme o nich prehľad.

Ak sa rozhodnete pre radikálne upratanie drobností doma, na pracovisku, v dielni, kdekoľvek ponúkame Vám praktických pomocníkov vo forme uzatvárateľné zip sáčky 2packsk, ktoré majú široké využitie v kuchyni, v domácnosti, na skladovanie potravín, byliniek, menších tlačovín, drobností, v dielni alebo aj pre deti na ukladanie ich pokladov.

spices-1463619_640

Na ponúkané ZIP sáčky sa rozhodne môžete spoľahnúť, sú z pevného a pružného plastu, majú spoľahlivý uzáver, pevné dno, veľa vydržia a aj unesú, odolávajú vlhkosti, tekutinám a vode a hlavne sú ekonomické –dajú sa viackrát použiť.

Je to aj vďaka ich uzatváraniu, čo už naznačuje ich názov – jedná sa o špeciálne tzv. zipsové otváranie a zatváranie pevných PVC sáčkov pomocou posuvného jazdca alebo formou plastových do seba zapadajúcich drážok, ktoré sú zosilnené a pevne držia .

Aj preto sa ponúkané ZIP sáčky hodia na skladovanie potravín, odporúčame ich aj na skladovanie vysušených byliniek a čajov – vďaka precíznemu uzáveru si ponechajú pôvodnú arómu a aj chuť. Ani vlhkosť chladničky ich neovplyvní, ZIP sáčky sú voči nej dokonale odolné.

V ponuke nájdete veľa rozmerov, bežné veľkosti, ale aj tie najmenšie, určite odporúčame aj ZIP sáčky s uškom, ktoré sú vhodné na zavesenie kdekoľvek a ktoré Vám poskytnú prehľad najmä v domácnosti a v kutilskej dielni. Pevný plast veľa vydrží a aj keď ich zavesíte nepretrhnú sa, sú vítanými pomocníkmi.

Pevnosť použitého plastu vyjadrená v mikrónoch má hodnotu v intervale 40-50, čo znamená dobrú pevnosť.

gummi-bears-318371_640

Ich veľkou prednosťou je najmä pevné uzatváranie, so ZIP sáčkami môžete voľne manipulovať, obsah sa nikdy nevysype a pevný plast sa neroztrhne.

Niekedy sú malé vecí priam zázračné a ich pomoc je vtedy neoceniteľná – také sú aj ZIP sáčky.

 

4/5 - (2 votes)

Mohlo by se vám také líbit: