Slabá erekcia https://www.lacnegenerika.to/blog/problemy-s-erekciou-priciny-a-riesenia/ nie je problém, ktorý trápi výlučne mužskú populáciu. Nechcem sa venovať tomu, že žena nemôže dosiahnuť orgazmus, ale potencii vášho partnera. Ak totiž v posteli nedokáže podať uspokojujúci výkon, bude sa trápiť on, ale rovnako i vy. Muž a žena v sivom oblečení sedia na terase veľa svietiacich lampiónov

Ľahostajnosť nikomu nepomôže

K týmto riadkom ma inšpirovala moja veľmi dobrá kamarátka. Boli sme na káve a začala hovoriť o tom, ako jej muž v posteli zlyhal už niekoľkokrát. Keď som sa jej opýtala, čo s týmto problémom robia, pozrela sa na mňa ako na mimozemšťana. Čo by ona mala robiť s tým, že je muž nedokáže dosiahnuť dostatočne silnú erekciu? Jej postoju som úplne nerozumela, pretože mi bolo jasné, že to musí prekážať i jej.
O nejaký čas po tomto rozhovore, sme sa stretli opäť. Opýtala som sa jej, ako sa veci majú, no a ona so zlosťou odpovedala, že na to už nemá nervy. Sex je o ničom a ju to prestáva baviť. Aké z toho vyplýva ponaučenie? Že slabá či krátka erekcia, nebude trápiť len muža, ale taktiež vás, a preto by ste v tejto situácii nemala byť ľahostajná. Muž v bunde stojí pri jazere počas súmraku

Ako byť nápomocná

Niečo podobné sme s partnerom prežili i my. Vždy patril k veľkým milovníkom sexu, takže to pre neho bola poriadna rana. Spočiatku mi to až taký problém nerobilo, pretože patrím medzi tú chápavejšiu časť obyvateľstva. Keď však sex už nebol takmer možný, museli sme s tým začať niečo robiť, a to obaja. V prvom rade som svojho partnera donútila ísť k lekárovi. Ten ho vyšetril, potvrdil jeho diagnózu a odporučil mu užívať lieky na erekciu. Tie všetko naozaj zlepšili.
Nápomocné bolo jednoznačne i to, že som na neho netlačila, určite sa mu nevysmievala a snažila sa ho podporiť ako to len išlo. To by ste mali urobiť jednoznačne i vy. V pokoji s a sním o všetkom porozprávajte a ak k niečomu takému dôjde priamo pri sexe, snažte sa mu to vynahradiť inak. Určite poznáte nejeden spôsob, ako ho po tejto stránke uspokojiť.

Mohlo by se vám také líbit: