Milovanie a erotika nemusia mať tú vášnivú podobu, ktorá nikdy neskončí, ale možno treba rátať i s tým, že tento náboj sa o chvíľu minie a to vzájomné nadšenie nemusí byť už také ako predtým. Vina ale nemusí byť len v jednom alebo druhom partnerovi, ale pod prchajúcou vášňou a čoraz menej pravidelným a čoraz menej úspešným sexom môžu stáť aj vonkajšie faktory a v neposlednom rade náš psychický stav. Ten môže byť narušený každodennými povinnosťami a skrátka stresmi alebo myšlienkami, ktoré už prestávate mať pod kontrolou a všetko ostatné, vrátane vášho milostného života ide bokom. A to je chyba.

láska panáčků
Povinnosti a akási potreba všetko riešiť je nám daná a na druhej strane nás dokáže posúvať vpred v kariérnom živote, ten ale do toho intímneho nepatrí, vlastne je skôr jeho zabijakom. Teda pokiaľ vravíme o zvýšenej miere a prácu uprednostňujeme pred všetkým ostatným. Môžeme sa dostať do štádia, kedy si povieme dosť, idem sa konečne venovať svojej polovičke. Lenže napokon to nemusí byť také ľahké a naša predovšetkým psychická vyčerpanosť sa prejaví na stratenej zručnosti a pocitu vášne v posteli. Mať svoj kariérny život je síce fajn, o čo viac potrebné a najmä v dnešnej dobe bezcitného kapitálu, no musíme si určiť zdravú mieru, pričom do popredia dáme najskôr milovanú osobu. V tomto smere sa hodí dať aspoň jednu radu- ak chcete tráviť čas so svojou partnerkou vypnite telefón, počítač ako aj myšlienky, ktoré s ňou nesúvisia.
Výrazným faktorom v oblasti sexuálneho zlyhania či čoraz nižšieho záujmu o sex je najmä v situácii mužov aj nízka sebadôvera. Nehľaďte tak na to, akí sú ostatní. Verte tomu, čo je skutočná pravda a tou je fakt, že nikto z nás nie je dokonalý. Rozdiel je len v tom, že niekto svoju nedokonalosť dokáže parádne maskovať a to okrem iného silnými rečami. Takisto ako máte svoje nedostatky, máte však svoju vlastnú silnú stránku a to je vaše eso v rukáve.
dvojice na pláži
V prípade, ak sa sexuálny život nezlepšuje už dlhšiu dobu a neviete, kde je problém, hra ešte nekončí. Ešte stále je tu p-force.

4.5/5 - (2 votes)

Mohlo by se vám také líbit: