Ste z Trnavy alebo okolia a rozmýšľate nad kúpou klimatizácie? Hľadáte nie len dobrú a výkonnú klimatizáciu, ale aj firmu, ktorá má kvalitnú montáž a nezanechá za sebou spúšť po jej montáži? Potom ste v Master Klíma na správnej adrese. Master Klíma ponúka predaj a montáž klimatizácie v Trnave aj pre celé západné Slovensko a v jej okolie. Master klíma sú odborníkmi nie len v predaji, ale aj v montáži a servise klimatizácií do domov aj priemyselných stavieb. Pri montáži má Master Klima vysoké profesionálne rakúske štandardy, podľa ktorých musí byť urobená klíma, vďaka čomu bude mať dlhú životnosť.

klíma

Okrem toho v master Klíma vedia, aké to je upratovať po majstroch, a preto sa snažia nezanechať po sebe nič, zakryjú všetky podlahy aj kusy nábytku, pri ktorých bude vykonávaná montáž klimatizácie. Výhodou spolupráce s master klíma je aj tá, že kúpou a montážou klimatizácie to nekončí. Pretože firma ponúka aj servis. Firma si pozná svoje klimatizácie, a keď sa vám čokoľvek stane, ľahko vedia zamestnanci Master Klímy prísť, opraviť problém a opäť spojazdniť vašu klimatizáciu. Dokonca im môžete zveriť aj pravidelné čistenie vašej klimatizácie. Starostlivosť o klimatizáciu je totižto veľmi potrebná.

klíma

Aspoň raz ročne by mala byť klimatizácia vyčistená a skontrolovaná po technickej stránke. Všetko v súvislosti s vašou klimatizáciou môžete zveriť nám. V master klíma si s tým hravo poradíme, a vrátime vyčistené alebo opravené a pripravené na ďalšie používanie. V Master Klíma nájdete aj širokú ponuku klimatizácii, z krorých si môžete vybrať. Ak potrebujete s výberom poradiť sme tu pre vás. Stačí nám zaslať e-mail, alebo zavolať priamo na telefónne číslo a informovať sa o možnostiach. V prípade záujmu nám môžete poslať podnet na tvorbu cenovej ponuky. Vieme vás spraviť cenovú ponuku, predaja, montáže ako aj servisu našich klimatizácií.

Mohlo by se vám také líbit: