Nuru masáž je energetický druh masáže, ktorá spadá pod známejších tantru. Tantra masáže sa vyznačujú spiritualitou a celý jej priebeh je podmanivý a vábivý. Okrem uvoľnenia tela a mysle prináša človeku aj sexuálny zážitok. Samotný tantrizmus je indický filozofický smer, ktorý zastáva presvedčenie, že práve sexualita je jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť stav rovnováhy a osvietenia. Tento typ masáží ľudia využívali už v 5.storočí nášho letopočtu.

Pokiaľ Vás tieto informácie zaujali a chceli by ste na vlastnej koži pocítiť blahodárne účinky euforickej masáže, neváhajte navštíviť exkluzívne priestory Tantra Diamond na západe Slovenska, zverte sa do rúk odborníčok a doprajte si zaslúžené uvoľnenie! Nechajte sa rozmaznávať Vami vybranou Tantra lady, ktorá Vám zaručene rozprúdi krv v žilách!

Atmosféra nuru masáže - ilustračný obrázok

Základom pre nuru masáž je spoločná sprcha, ktorá človeka rozhodne nenechá chladným. Program pokračuje masážou „telo na telo“, pri ktorej masérka využíva nuru masážny gél. Je to špeciálna hmota, ktorá spôsobuje, že telo zákazníka sa po jej natretí stáva šmykľavé a klzké. Tento nuru gél, ktorý dal nuru masáži pomenovanie, sa vyrába z rias. Disponuje tak úžasnými hydratačnými vlastnosťami. Nemá žiadnu charakteristickú vôňu a ako bolo už spomenuté, je tvorený na báze čisto prírodných materiálov.

Nuru gél

Cieľom tohto podmanivého typu masáže je objavenie všetkých skrytých erotogénnych miest alebo ich nabudenie. Slovo „erotogénne“ pochádza z gréckeho slova Eros, čo bolo meno boha lásky, sexuality a veci s tým súvisiacich. Erotogénne zóny sú teda miesta, ktoré človeka dovedú k božskému pocitu. Spájajú naše pozemské telá s euforickými stavmi. U mužov sú to najčastejšie miesta ako ušné lalôčiky, krk a hrdlo, spodná časť chrbta, ktorá je často veľmi zanedbávaná, zápästia a prsty. U žien hovoríme skôr o bruchu, zadku, vnútorných stranách stehien, jamkách za kolenami či chodidlách a prstoch na nohách. Na záver by bolo potrebné a vhodné dodať, že hlavnou zásadou pre zmyselnú nuru masáž je, že masérka musí ostať len pri masírovaní.

Mohlo by se vám také líbit: