Každý deň je novou šancou na to, aby človek niečo nové zažil alebo sa niekam vo svojom živote posunul. Nemusíme stagnovať na jednom mieste, ba priam by sme mali svojmu životu poskytovať rozhľad a užívať si každý jeden deň, ktorý môžeme. Dnes existuje toľko možností na činnosti, ktoré sa dajú vykonávať, že snáď ani nikomu neuverím, že sa doma nudí. Veď keby naozaj chcel niečo robiť a nenudiť sa, vytrhnúť sa z nudy, tak by mal na výber a skôr z toho by bol v depresii, že si nevie poriadne ani vybrať, čo robiť.

dream-5381843_1920

Takmer nikto nemá rád tie dni, ktoré sa neustále opakujú dookola. Práca, domov a spať. Poriadne nič nestíhate a celý týždeň myslíte na to, aby bol už víkend. Jednoducho len ten víkend je vaša záchranná vesta, na ktorú sa sústredíte a nič iné v tom týždni nestojí za pocit radosti. Práca je nepríjemná, doma toho už veľa nestíhate a cez víkend si konečne oddýchnete a vypnete.

Čo to tak zmeniť?

ladybugs-2206962_1920

Aj cez týždeň si doprajte niečo výnimočné a pekné. Napríklad, keď si spravíte tradíciu, že každú stredu pôjdete na sex privát Prešov. Potom to už nebude len víkend, na ktorý sa budete tešiť, ale aj táto streda, kedy si pôjdete užiť. To už bude vaším prvým krokom k vytúženému pracovnému týždňu. Pokojne si môžete dopriať takéto chvíľky aj častejšie v týždni, napríklad utorok a štvrtok. Potom budete mať ešte lepšie pracovné týždne, keď každý druhý deň sa budete tešiť na svoju dávku lásky a rozkoše. Ak to nebude na vás veľa, tak môžete ísť aj trikrát za týždeň. A takto by sa dalo pokračovať ešte ďalej. Záleží len na vás ako veľmi si chcete spríjemniť svoje pracovné týždne, ktoré musíte absolvovať. Zaručene vám však už bude úplne jedno, či je víkend alebo týždeň, pretože stále sa budete mať na čo po práci tešiť. Tak by to malo byť a fungovať automaticky. No, očividne to tak nie je a preto tomu treba aspoň takto dopomôcť.

Mohlo by se vám také líbit: