Spoločnosť je rodinnou firmou ktorá sa špecializuje na výrobu manipulačných obalov koliečok pre rôzne typy priemyslu. V prípade otázok ich môžete informovať no telefónnom čísle e maily facebooku alebo Instagrame. Svojimi produktami si získali množstvo zákazníkov. Kolieskami na vozík si získali množstvo zákazníkov spomedzi technického spotrebného nápojového potravinového chemického farmaceutického priemyslu. Na ich stránke môžete nájsť množstvo ponúkaných produktov do ktorých sa určite zamilujete a určite si vyberiete ten svoj. na výber budete mať širokospektrálne produkty smeru s nižším využitím a zameraním.

koliečka

Hovoríme tu o Plastových prepravkách, podvozkoch, nádobách súdoch bareloch termoboxoch paletách boxoch koliečkach z transportnými koliečkami, rôznym príslušenstvom do dielne záhrady a domu. v rámci plastových prepraviek si môžete vybrať; prepravky na mäso prepravky na ovocie a zeleninu prepravky na pečivo prepravky manipulačné a priemyselné, euro prepravky skladacie, boxy a zásobníky prepravky no fľaše, príslušenstvo k týmto prepravkám. Ďalej si môžete vybrať príslušenstvo pre vozíky nerezové vozíky kovové vozíky plastové sudy plastové barely plastové nádoby na odpad termo boxy a príslušenstvo pre ne, príslušenstvo do domácnosti, príslušenstvo do dielne a skladu.

kolečka

Širší výber mali spomedzi pojazdných koliesok ktoré sú v širokom cenovom rozpätí využití prevedeniach a farbách. Čakajú na vás kolieska antistatické, nerezové, prístrojové, prístrojové hygienické, nábytkové a designové, transportné priemyselné, koliečka s termoplastickou gumou, silónové, koliečka pre vysoké teploty, samostatné koliečka a mnoho ďalších. Neváhajte a navštívte internetovú stránku tejto spoločnosti ešte dnes vyberte si spomedzi širokej ponuky produktov s garanciou kvality spokojnosti a najnižšej možnej dostupnej ceny na trhu.

Mohlo by se vám také líbit: