ZIP sáčky sú praktické vrecka,ktoré určite využije každý. Môžete si do nich odložiť rôzne skrutky, matice, súčiastky, skratka predmety menších rozmerov, ktoré by sa mohli rýchlo stratiť alebo poškodiť. Sáčky sa často využívajú na uskladnenie elektrotechnických súčiastok akými sú dióda, tranzistor, rezistor. Materiál, z ktorého sú vyrobené je priesvitný, a tak ich máte očiach, viete sa rýchlo zorientovať a vytiahnuť tie sáčky,ktoré potrebujete a vyhnete sa prehrabávaniu v rôznych krabiciach či škatuliach.

gombiky

ZIP sáčky sú odolné voči prachu s vlhkosti. Takže, sa nemusíte obávať, že sa obsah ZIP sáčkov nejako poškodí. Sáčky sú vzduchotesné uzatvárajú sa takže si v nich môžete odložiť napríklad aj rôzne bylinky alebo menšie ovocie. V ponuke nájdete desiatky veľkosti. Tie najmenšie sú v rozmeroch 40x 60 mm a najväčšie 350x 450 mm. Menšie môžete využiť v domácej dielne na matičky, skrutky a rôzne iné súčiastky, ktoré potrebujete odložiť. Najčastejšie sa využívajú v rozmeroch 100x150mm, kde sa vám zmestia dostatok súčiastok. Do tých väčších sa zmestia rôzne tlačivá,papiere, mapy. Sáčky sa dajú pohotovo zavrieť takže sa ich obsah nijako nevysype. V ponuke sú 3 varianty: klasické ZIP, sáčky s jazdcom alebo sáčky s dierkou. Klasické ZIP sáčky si zavriete a v prípade potreby ich zase jednoducho otvoríte ZIP sáčky s jazdcom fungujú na princípe akéhosi zipsu, ktorým si posúvate a následne otvoríte alebo zatvorite sáčky. Sáčky s dierkou môžete zavesiť kdekoľvek napríklad na poličku do garáži alebo do obchodu na regál. Môžte si ich pripnúť na ruksak alebo tašku, ak pôjdete na výlet a budete potrebovať niečo odložiť.

skrutky

Využitie nachádzajú v kancelárskych a administratívnych priestoroch, kde sa do ZIP sáčkov odkladajú spinky alebo rôzne sponky. Dosť často sa využívajú aj na zberateľské účely, kde sa do nich vkladajú rôzne mince, brošne, zberateľské kartičky. V domácnosti sa používajú na bežne použitie do sáčkov si môžete odložiť kľúče, gombíky špendlíky, ihly čokoľvek, čo sa vám tam zmestí. Takéto sáčky vám môžu poslúžiť na triedenie predmetov. Využite nachádzajú prakticky kdekoľvek. Dajú sa opakovane použiť takže si sáčok môžete umyť, opláchnuť a požívať ho dalej.

Mohlo by se vám také líbit: