Začnime z desiate miesta. To momentálne obsadzuje let’s player a vloger Asimister. Na platforme nedávno prekročil hranicu 1,000 videí a pomaly sa šplhá ku 600,000 odberateľom. Za ním nasleduje ďalší let’s player s prezývkou Selassie (menameselassie). Je známy najmä vďaka svojimi experimentálnymi skečmi a prankami. S viac ako 1,200 videami dosiahol počet fanúšikov cez 700,000.
 Logo Youtube.png
Ôsma priečka patrí obľúbenému, niekedy aj nenávidenému, ale každopádne veľmi úspešnému slovenskému raperovi Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskému. Jeho kanál nie je pomenovaný po ňom, namiesto toho nesie názov DONFANTASTICKÝPESS. Nájdete tu všetky jeho hity už z čias Kontrafaktu. Niekedy zavesí aj vlogy z jeho súkromného života.
 
Siedme miesto patrí komerčnej televíznej stanici TVJOJ. Hoci svojimi ratingami a diváckymi číslami neprekonala doposiaľ najúspešnejšiu slovenskú TV stanicu Markíza, na Youtube sa môže pýšiť aspoň tým, že má o takmer 200,000 odberateľov viac ako jej konkurent.
 
Na šiestej priečke sa opäť vrátime do hernej scény, kde nájdeme youtubera Expl0ited. Určite má dôvod na radosť. Vyzerá to tak, že onedlho získa zlatý Youtube button za 1,000,000 fanúšikov. Prvú päticu otvára detský kanál Spievankovo, ktorým sa na platforme veľmi darí, nakoľko rodičia zvyknú pustiť deťom ich klipy niekoľkokrát.
 
Štvrtá pozícia je obsadená kanálom Stillcraft Animations, ktorý sa venuje výhradne tvorbe animácií v populárnej hre Minecraft. I keď správnejšie je skôr venoval, keďže posledné video je z pred 11 mesiacov.telefon Iphone.jpg
 
Bronz získava FCK THEM. Je druhým najpopulárnejším hudobným kanálom ponúkajúcim rôznym domácim i zahraničným interpretom zdieľať svoju tvorbu s ich fanbase. Striebro (možno prekvapivo) patrí GoGoManTV, kráľovi slovenského Youtubu. Skutočné prvenstvo má niekto, o kom ste možno vôbec nepočuli – Peter PlutaX. Peter vlastní nielen že najpopulárnejší kanál s takmer 2,500,000 odberateľmi, ale aj najväčší hudobný kanál.

Mohlo by se vám také líbit: