Spoločnosť Schoeller Allibert sa zaoberá výrobou a predajom udržateľných alternatív ku klasickým prepravným a skladovacím priemyselným systémom. Dôraz kladie na udržateľnosť, uhlíkovo neutrálne hospodárstvo, šetrnejší prístup k životnému prostrediu a recykláciu materiálov. V ich ponuke nájdete široký sortiment prepravných a skladovacích možností aj pre váš biznis. Všetky výrobky sú vysoko odolné, vyrobené z kvalitných materiálov a navyše certifikovane absolútne zdravotne nezávadné, čo z nich robí ideálnu voľbu najmä pre potravinársky priemysel.

plastová prepravka na ovocie a zeleninu

Sortiment plastových bedničiek na ovocie a zeleninu ponúka množstvo druhov, farebných i veľkostných prevedení, z ktorých si vyberie každý. Nakoľko sú prepravky primárne určené pre potravinársky priemysel, je zaručený najvyšší hygienický štandard, no zároveň sú vhodné na opakované použitie.

Je zaručená jednoduchá jednoduchá manipulácia, a to nielen ručná, no dokonca aj na automatizovaných pásoch a logistických systémoch. Kvalitné materiály zabezpečujú vysokú odolnosť. Prepravky sa nepoškodia ani pri nie príliš šetrnej manipulácii. Majú stohovateľný a skladovací charakter, vďaka čomu šetria miesto, náklady na energie, redukujú ekologické dopady a tiež zvyšujú efektivitu výrobných a logistických procesov.V ponuke taktiež nájdete aj veľkoobjemové boxy na potraviny s vysokou nosnosťou a veľkorysým priestorom pre uskladnenie potravín. V ponuke sú aj varianty s ventiláciou a ešte efektívnejším odvetrávaním.

malé a stredné prepravky na ovocie a zeleninu

Malé a stredné veľkosti sa zase vyznačujú svojou mimoriadnou odolnosťou, skladnosťou a ľahkosťou pri manipulácii. Na výber množstvo rozmerov, farieb i prevedení. Ak váhate s výberom či chcete zostaviť individuálnu cenovú ponuku, neváhajte sa obrátiť na niektorého z obchodných zástupcov spoločnosti. Prejdite na zelenší biznis ešte dnes a uvidíte, že nebudete ľutovať. Prejdite na systém od firmy Schoeller Allibert.

Mohlo by se vám také líbit: