Vždy som túžila po tom, aby bol môj domov totálne tip top. Nazývali ma puntičkárkou a veľmi často mi hovorili, že som ako Monika z Priateľov. No nebola som len posadnutá poriadkom. Bola som jednoducho ohromná perfekcionistka. Chcela som mať všetko zladené, chcela som, aby bolo všetko v jednom štýle. Proste som bola taká a nechcela som, aby mi do toho niekto niečo hovoril. Môj manžel si na to už zvykol a dokonca mi povedal, že sa mu páči, že máme stále všetko v jednom tóne. No ja si myslím, že je len rád, že také veci nemusí robiť on.

zábradlí

Preto, keď sme sa rozhodli, že sa presťahujeme do domu, vedela som, že mám pred sebou naozaj veľmi veľa práce. Prekážalo mi to? Musím http://www.pravonadetstvi.cz/rodice-a-siroka-verejnost/zkusenosti-jinych/pribeh-treti-musim-ji-naucit-zlobit/ povedať, že takmer vôbec nie. A prečo by aj malo, veď som sa z toho tešila a chcela som, aby bol môj dom totálne perfektný. Keď sa však pre niečo rozhodnete, je dôležité, aby ste to dotiahli do úplného konca, nemyslíte? Takže keď som objavila naozaj prekrásne nerezove zabradlie, vedela som, že ma čaká neľahká úloha. Že proste musím všetko zladiť tak, aby to naozaj ladilo. Nebola som však presvedčená o tom, že práve tento materiál môžeme mať úplne všade.

plot

Bol to predsa len dosť chladný materiál, aj keď priznávam, že naozaj veľmi ľahko udržiavateľný. Výhodné však bolo, že k tomuto už tak perfektnému materiálu, sa priam dokonale hodí takmer všetko ostatné. Najlepšie s tým ladilo sklo. Keď som všetko zariadila tak, ako som si to predstavovala, zistila som, že zrazu všetko dostalo úplne iný nádych. Všetko spolu jednoducho začalo ladiť. Náš dom bol zrazu naozaj perfektne zariadený, ale zároveň bol úžasne moderný a to bolo niečo, na čo som naozaj nedala dopustiť. Modernosť, ale zároveň aj čistota je niečo, po čom som túžila ja, ale vedela som, že po tom túžia aj mnohí ďalší ľudia. Takže, ak chcete, aby vyzeral váš domov čo najlepšie, pozerajte sa na materiály.

Mohlo by se vám také líbit: