Je stále viac známe, že niektoré milenecké páry ako skvelú erotickú predohru používajú tantrickú masáž. Čo viac, niekedy je dokonca taká intenzívna a príjemná, že nahradí klasický sexuálny styk. Je to veľmi originálna technika, precítená, čo umožňuje spoznať význam našich tiel a význam našej sexuality o niečo podrobnejšie. Lepšie tým spoznáme vlastné telo, ale aj telo svojho partnera/ky spoločne s jeho prirodzenými potrebami, ktoré súvisia s podstatnou esenciu, akou je v tomto prípade sexuálna energia. A tú má predsa každý z nás nehľadiac na to, ako často a či vôbec máme sexuálny život.

Práca so sexuálnou energiou prináša príjemné pocity a potrebné uvoľnenie.

portrét ženy

Čo teda znamená, že so sexuálnou energiou sa dá plnohodnotne pracovať aj bez toho, aby muselo prísť k pohlavnému styku. Ak je účelom tejto práce priniesť človeku relax, uvoľnenie a odstránenie všetkých ťaživých blokov, potom sa môže praktizovať formou tantrických masáží.

Ak vašou prioritou nie je predohra pred sexom, ale relax a možnosť zažiť veľmi príjemné služby, potom môžete navštíviť Tantra spa Bratislava https://bratislavatantra.sk/tag/tantra-spa-bratislava/, odkiaľ si odnesiete lahodný zážitok.

  • Práve v tantra salóne budete svedkom, aké príjemné pôžitky dokáže človeku priniesť citlivé, ale aj intenzívne zaobchádzanie so sexuálnou energiou.

žena, zvodná

Je vhodná prakticky pre každého dospelého človeka, čo chce zažiť veľmi účinnú formu relaxácie. Počas masáže sa telo napĺňa čerstvými životnými silami a samozrejme dostávajú sa z neho preč aj všetky zadržiavané bloky. Pomocou senzuálnych dotykov masérka prepojí vašu telesnú stránku s tou emočnou a dokáže priniesť efektívnu psychickú ako aj fyzickú regeneráciu. Priestor na načerpanie nových životných síl, ktoré sa získavajú práve z týchto senzuálnych dotykov. Treba mať však na pamäti, že senzuálne dotyky nevynechávajú erotogénne zóny a intímne partie, kde je ich cítiť najintenzívnejšie.

Mohlo by se vám také líbit: