Prvý dojem, ktorý urobíte na vašich klientov, jednoducho robí veľa. Ak teda ešte stále podnikáte v nudných a starých priestoroch, pustite sa čím skôr do rýchlej a finančne nenáročnej rekonštrukcie. Neviete ako na to? Využite jedinečné vlastnosti skla.

Priestranná kancelária s posuvnými dverami vedúcimi do záhrady.jpg

Sklo je synonymom k slovu moderné. Preto tento materiál využite aj vo svojich kancelárskych priestoroch. Môžete siahnuť po viacerých riešeniach. Prvým z nich sú napríklad sklenené priečky, no taktiež sklenené posuvné dvere http://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/. V prípade dverí ide o omnoho rýchlejšiu a taktiež finančne menej náročnú rekonštrukciu vašej kancelárie. V prvom rade nemusíte nič búrať, respektíve budete musieť vybúrať len malé plochy priečok. Pri výmene celých stien, by ste museli bezpodmienečne riešiť aj statiku, čo by mohlo všetky práce predražiť a poriadne predĺžiť. Posuvné dvere navyše priestor zväčšia, a to ako opticky, tak aj reálne.

skleněné posuvné dveře.jpg

Jedným z najjednoduchších riešení, je použitie závesného posuvného systému.Ten sa iba namontuje na stenu a sklenené tabule sa doňho jednoducho zavesia. Preto sa vyhnete akýmkoľvek náročnejším stavebným úpravám. Samozrejme, môžete použiť aj iné riešenia. Výber závisí hlavne na vašom finančnom rozpočte a čase, ktorý budete mať na rekonštrukciu vyhradený.
Sklenené dvere, poprípade priečky majú ešte jednu obrovskú výhodu. Sklo do miestnosti prepustí omnoho viac svetla. Kancelária teda nebude len pôsobiť esteticky, ale svojim zamestnancom zabezpečíte ideálne prostredie na vykonávanie ich práce. Ak ste o tom ešte nepočuli, zo zákona ste povinní svojim zamestnancom zabezpečiť prístup prirodzeného denného svetla na miesto, kde pracujú. Navyše je vedecky dokázané, že denné svetlo priamo pôsobí aj na ľudský výkon. Človek má väčšiu chuť do práce, je celkovo výkonnejší a lepšie naladený.

Mohlo by se vám také líbit: