Nezabudnuteľný a výnimočný. Krásny a jedinečný. Šťastný a plný lásky. Spočiatku trochu nervózny, neskôr uvoľnený a veselý. Deň, na ktorý nezabudnete po celý zvyšok svojho života. Deň, kedy svoj život spojíte s milovaným človekom a stanete sa skutočnou rodinou. Toto všetko sa viaže k svadobnému dňu.

Svadobné šaty máte vybraté, sadnú ako uliate. Chutné svadobné menu takisto, zoznam hostí je hotový, pozvánky rozposlané. Svojim blízkym, ktorý strávia tento výnimočný deň s Vami, chcete určite nejakým spôsobom poďakovať za to, že stáli v takýto dôležitý deň pri Vás. Originálnou drobnosťou, ktorá poteší každého Vášho hosťa je nepochybne darčekové svadobné víno s etiketou, ktorá bude tento veľký deň pripomínať nielen Vám, ale aj Vašim milovaným. Neviete ako na to? My z graphicsoul.sk Vám s tým veľmi radi pomôžeme.

fľaše na víno

Vyrobíme Vám profesionálne a originálne etikety na fľaše s motívom podľa Vašich predstáv. Mená novomanželov s dátumom svadby, obrázky alebo Vaša spoločná fotografia, či originálna myšlienka, ktorá Vás prezentuje – motív etikety necháme na Vás. Svadobné víno ušité na mieru novomanželom pocit svadobného dňa ešte viac umocní a je mimoriadne vhodné ako milý darček.

slávnostná fľaša

Samotná manipulácia s etiketami pri lepení na fľaše je jednoduchá, podkladový papier sa ľahko odliepa vďaka predrezaniu. O niečo jednoduchšie sa pracuje s etiketami fóliovými – je možné ich naliepať pomocou vody a sú pružnejšie, stačí ich lepiacu časť poprášiť vodou a umiestniť priamo na fľašu. Ich výhoda je v tom, že vďaka mokrému podkladu sa nimi dá po ploche fľaše pohybovať, čím ich dokážete umiestniť úplne presne na požadované miesto. Nakoniec stačí len vody spod etikety jemným pohybom povytláčať a nechať uschnúť. Takto dotvorená svadobná fľaša je už pripravená na Váš veľký deň.

Etikety dodáme už samostatne nasekané na Vami požadovaný rozmer s motívom, ktorý sa Vám páči, ešte pred vytlačením Vám ho samozrejme zašleme na odsúhlasenie. Sme radi, že v takýto deň budeme môcť aj my priložiť ruku k dielu, a tým urobiť Váš deň ešte výnimočnejší.

Mohlo by se vám také líbit: