Mysleli ste niekedy na to, čo je pre vás v živote naozaj veľmi podstatné? Dôležitá je otázka, čo vás baví viac? Darovať alebo byť obdarovaný? Toto o mnohých ľuďoch aj veľmi veľa prezrádza, no verte tomu, že niektoré veci sú oveľa, oveľa jednoduchšie, ako by ste možno na prvý pohľad tušili. Vedzte, že všetko, čo ste kedy robili, záleží v prvom rade na tom, čo je skutočne okolo vás a prečo je to pre vás naozaj podstatné a dôležité. Pretože aj keď sú veci zložité, nakoniec každý z nás pochopí, o čo mu skutočne išlo. A verte tomu, že je to oveľa lepšie, ako by ste čakali.
tetování na rukou
Tak do ktorej kategórie sa zaraďujete?
Ak patríte k tým, ktorí sú radi obdarovaní, nebudeme vám tvrdiť, že robíte niečo zle. Vlastne to s tým ani vôbec nesúvisí, takže sa nemusíte z ničoho obviňovať. Ste proste človek, ktorý rád dostáva darčeky a za to sa ruky proste nelámu, aj keď by sa možno podľa niektorých ľudí mali. Napriek tomu je to v prvom rade o tom, aby ste sa tešili zo všetkého. Aj z darovania a aj z dostávania. Žiadny extrém nie je dobrý, a to ani v tomto, tým si môžete byť istý.
potetované ruce

Ak chcete byť dobrým človekom
Tak hlavne nekupujte darček pre seba. Je to veľmi lákavé, nech sa deje čokoľvek. Pretože aj keď darček kupujete pre niekoho iného, ľudia sa občas zľaknú, keď vidia, že sa niekomu niečo nepáči, hoci jemu sa to veľmi páči. Opakujeme. Nekupujete darček pre seba. Ak je to však niečo univerzálne, tak smelo do toho. Napríklad taký strieborny naramok je fajn na to, keď potrebujete, aby boli veci naozaj v poriadku a dobre zariadené. Verte tomu, že nakoniec sú toto presne veci, s ktorými proste musíte vedieť pracovať. Dávanie darčekov je proces, na ktorom proste musíte stavať a aj keď sa vám to nezdá, je to ťažké. Nie je to však nemožné, pamätajte si to. Skúsite to a bude to niečo, na čo sa naozaj môžete v každej jednej chvíli spoľahnúť, možno za vami budú chodiť ľudia a prosiť o radu.

Mohlo by se vám také líbit: