Odpoveď je jednoduchá. Na seba máme iný meter ako na druhých. Mnoho z nás je najviac kritických práve na svoju osobu. Každá z nás si hovorí že by mohla lepšie vyzerať, byť chudšia, ma hustejšie vlasy a vidí na svojom výzore mnoho nedostatkov. Tie si však ostatní až tak nevšímajú, sú to len maličkosti ktoré vidíte vy. A je na len vás či ich budete riešiť alebo sa naučíte s nimi žiť a nevnímať ich. Samozrejme sebakritickosť je dôležitá avšak netreba to s ňou preháňať. Buďte si vedomá svojich kvalít a nepodceňujte sa. Ani mužov nepriťahujú ženy ktoré si neveria a sú utiahnuté sivé myšky. Miesto toho majú radšej vyrovnané ženy ktoré vedia čo chcú a sú so sebou spokojné i s menšími nedostatkami.

svobodná žena

Ak máte nedostatky ktoré sa dajú vylepšiť, napríklad máte nejaké to kilo navyše čo vám bráni nezačať s tým niečo robiť? V novom tele vám stúpne sebavedomie a i vaše vyžarovanie naberie iný šmrnc pretože sa budete páčiť sama sebe.
Okrem budovania výzoru si potrebujete budovať i svoje duchovno, svoju psychiku ktorú potrebujete pozitívne naladenú nato, aby ste verili sama v seba. Každý deň keď vstanete, pozrite sa do zrkadla a povedzte si som krásna. Najprv sa budete smiať a bude sa vám to zdať neuveriteľné ale postupne si z toho vybudujete rituál a budete sa tešiť na každé ráno. Tak vykročíte do dňa tou správnou nohou a budete dobre naladená.

vaření

Ďalej sa ubezpečte, že ste obklopená tými správnymi ľuďmi. Nie je nič horšie ako negatívny ľudia okolo vás. Okrem toho že vás oberajú o energiu ešte aj pomaly ale isto dávajú negativitu do vašej hlavy a potom ľahko strácate sebavedomie keď rozmýšľate opačným smerom.
Zmenu ktorá vás naštartuje vykonajte i vo vašom šatníku a účese. Zvoľte si účes ktorý vás omladí a dodá šmrnc. Uvidíte že i okolie sa nebude vedieť vynadívať a budete dostávať mnoho komplimentov. A čo šatník? Neobliekate sa príliš tmavo? Zvoľte svetlé farby ktoré vás rozžiaria a dodajú mladícky elán.

Mohlo by se vám také líbit: