Existuje veľa neuveriteľných moderných arkádových strojov, dnes sú oveľa lepšie s lepšou grafikou a ďalšími funkciami. Medzi klasiky patrí Asteroids, Stonožka, Frogger, Donkey Kong … atď. a sú stále veľmi zábavné.

automat

Ako urobiť z hry Arcade nový koníček
Hrať sa na arkádových hrách je skvelým novým koníčkom, ktorý môžete hrať a naučiť sa niečo, čo je tak zábavné naraz! Mnoho ľudí sa obráti na arkádové hry, ktoré sa teraz ľahko nachádzajú v nákupných centrách a golfových ihriskách a poskytujú hodiny veľkej rodinnej zábavy.

Nízke náklady za pracovné hodiny
Je to veľká záľuba pre peňaženku a rodinu, aby sa zapojili, pretože je relatívne lacný a vysoko prístupný. Pri návšteve a kúpe žetónov v samostatne stojacich pasážach v obchodných centrách a iných miestach s rodinnou zábavou je potrebné preukázať trochu zdržanlivosti. Je celkom ľahké stratiť prehľad o peniazoch, zatiaľ čo celá rodina sa má tak dobre pri hraní týchto hier, ale musíte si stále dávať pozor aby vaša peňaženka nezačala plakať. Ale rozhodnutie je v konečnom dôsledku na vás, či už budete chcieť vidieť plakať vašu peňaženku alebo vidieť smutné očká vašich detí.

počítačová hra

Pac-Man Dig-Dug
Existuje veľa arkádových hier, ktoré sú vo formáte kompaktných diskov, napríklad Pac-Man klasickej americkej arkády, pani Pac-Man, Dig Dug, Donkey Kong a ešte oveľa viac! Ak sa obľúbené arkádové hry, ktoré boli hrávané v obchodných centrách, nachádzajú v obehu už nejaký ten čas, je bezpečné predpokladať, že sa dajú nájsť v kompaktnom disku, ktorý si môžete zakúpiť v obchodných centrách, malých obchodoch alebo online. Výberom fantasticky zábavných a veľmi cenovo dostupných arkádových hier bude vaša rodina celá vo vytržení a uvidíte ich šťastie. Ako sme spomínali sú cenovo dostupné a môže ich hrať ktokoľvek. Spýtajte sa starších členov rodiny či aj oni niečo také hrali a ak áno nechajte ich nech si oživia spomienky. Je to tiež dobrý spôsob ako vám môžu začať rozprávať nejaký úžasný príbeh.

Mohlo by se vám také líbit: