Pokiaľ máte radi dokonalé osvetlenie, ktoré dokáže okrem toho, že poskytuje svetlo tiež aj iné veci, tak vás určite zaujmú LED pásiky SMD 3528.
Samotné led pásy sú hitom dnešnej modernej doby a nie je snáď interiér, kde by aspoň jeden kúsok nefiguroval. Dokážu dokonale spríjemniť interiér a celkovo zmeniť jeho charakter na príjemné prostredie s príjemným a jednoduchým osvetlením.

led diody

Okrem toho majú ten dar, že aj z prázdneho interiéru dokážu vykúzliť luxusný priestor, z ktorého sa vám ani nebude chcieť odísť. Sú nenápadné a pritom natoľko dominantné, že ich budete chcieť pre svoj priestor využiť tiež.
Vyznačujú sa moderným dizajnom osvetlenia, dokážu vytvárať dokonalé efekty a pôsobia pritom veľmi elegantne a nadčasovo.
Skôr, než si také osvetlenie zakúpite, tak je potrebné vedieť čo vlastne od neho očakávate a do akého prostredia ho chcete zaviesť.

LED pásiky SMD 3528sú charakteristické tým, že obsahujú jednodiódové čipy, ktoré majú rozmery 3,5×2,5mm a od toho je odvodený aj samotný názov. Majú síce nižšiu svietivosť, ale za to sú v hojnom počte využívané práve v priestoroch, ktoré vyžadujú tlmenejšie osvetlenie alebo sú súčasťou reklám, výkladov, informačných tabúľ a podobne.

Pokiaľ by ste uvítali skôr jasnejšie svetlo, tak to splňujú varianty SMD 50, ktoré sú až trojnásobne jasnejšie.Preto je výber dobré zvážiť a ujasniť si, kam osvetlenie potrebujete. Ak chcete využitie k dekoratívnym účelom, tak vám postačia už zmienené SMD 3528.

led pásy

Okrem dekoratívnych a praktických účelov ide aj o osvetlenie, ktoré šetrí elektrickú energiu a tým pádom aj vaše výdaje. Tieto pásky sú obvykle vodotesné, takže vydržia aj vlhkosť pri umiestnení do vonkajších priestorov.
Komfort, ktorý vám poskytnú si zamilujete, pretože sú jednoducho inštalovateľné a splňujú všetky požiadavky aj náročných užívateľov. Osvetlenie tak nebude žiadna nuda, ale dokonalý efekt pre každé prostredie.

Mohlo by se vám také líbit: