Chystáte sa stavať nový rodinný dom alebo nejakú budovu na vytvorenie nových bytov pre obyvateľov mesta? Či len staviate kancelárie? Mali by ste na všetky potrebné skutočnosti myslieť už veľmi veľmi dopredu. Takisto musíte zvážiť aj štandardné vybavenie interiéru, k čomu určite prispejú vnútorné sklenené priečky namiesto stien. Vynikajúco oddelia daný priestor a rozdelia ho na dva priestory, čo umožňuje otvorenejší vzhľad na prvý pohľad.

 

Štandardom pre oddelenie dvoch miestností na dve samostatné je použitie sadrokartónovej alebo murovanej steny. V súčastnosti je veľmi žiadanou a obľúbenou variantou oddelenie miestností pomocou sklenených priečok. Celosklenená deliaca stena je dizajnovým riešením, vďaka ktorému sa otvorí a presvetlí každý interiér, či už v kancelárii alebo vo vašom rodinnom dome. Sklenené deliace steny navrhujeme každému zákazníkovi individuálne na mieru pre každého individuálne, a to vrátane všetkých potrebných komponentov a kompletného technického servisu či monntáže samotných sklenených deliacich priečok.

luxusný dom

Celosklenené deliace sklenené priečky Lmmont steny sú systémy otočných, posuvných a pevných prvkov, ktoré sú osadené do kvalitného nerezového kovania. Sklenené steny a deliace priečky zmenia váš interiér k lepšiemu a k vzdušnejšiemu aj presvetlenejšiemu na pohľad.. Správne navrhnutá sklenená stena vytvorí z veľkej miestnosti niekoľko menších, v ktorých bude mať každý svoje súkromie. V našej ponuke máme 10 typizovaných  riešení, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník, akým ste možno práve vy.

showroom-1188626_640

Aby ste mali vo svojom rodinnom dome viac voľnejšieho priestoru a nevyzeral zaprataný vecami, ktoré už nepotrebujete ale ste ich ešte nestihli vyhodiť, určite využite predelenie stien práve materiálom sklom. Môžete využiť kalené sklo alebo aj číre. Váš priestor sa hneď bude zdať väčší a dom útulnejší. Sklo už je bezpečné. Mnohí si myslia, že je ľahko rozbitné, ba práve naopak, je  možno odolnejšie ako klasické drevené dvere. Dokonca na sklenené priečky a dvere si môžete vybrať z množstva kovania na sklenené priečky. Doba pokročila dopredu a možností je naozaj veľmi veľa, stačí si len vybrať tie správne pre vás.