Potrubia, kanalizácie, upchaté odtoky spôsobujú nemalé starosti, ak zanedbávate prevenciu a neriešite už náznaky opotrebovania a čiastočnej nefunkčnosti odtoku alebo kanalizácie.

Nielen na prevenciu, ale aj na riešenie havárie Vám non stop servis krtkovanie Ab-krtkovanie.sk ponúka svoje služby bez ohľadu nato, či je víkend, sviatok, pracovný deň, večer, noc alebo pracovný čas.

labor-2787771_640

Služby, ktoré sú ponúkané na profesionálnej úrovni, s bohatými skúsenosťami, technika, ktorá je podľa najmodernejších technológii, mimoriadny prístup k zákazníkovi s maximálnou snahou porozumieť jeho požiadavky, výsledná cena bez dodatočných príplatkov sú základom spoľahlivého a dokonalého servisu krtkovania.

Po telefonickom dohovore, opise problému, objasnení lokalizácie, dohode a odsúhlasení korektnej ceny sa začína rýchly výjazd a čo najrýchlejší zásah. Každú haváriu sprevádzajú náklady, časové aj finančné a vtedy je korektnosť a profesionalita Vaším pomocníkom.

Ponúkané služby využívajú na vyriešenie havarijného stavu elektromechanické alebo vysokotlakové čistenia, pri ktorom sú obidva princípy postavené na modernom základe a technike.

Pri preventívnych opatreniach sa využíva napríklad trasovanie starých potrubí, ktoré dokonale nahradí stratené dokumentácie, alebo TV monitoring potrubia, ktorý odhalí aj nepredstaviteľné poškodenia. Frézovanie potrubia je určené na odstránenie obzvlášť pevných nánosov ako napríklad betón, stavebné materiály alebo iné prekážky pre kanalizáciu.

conveyor-5438440_640

Takisto aj následné inštalatérske práce Vám nonstop servis ponúkne na profesionálnej úrovni, bez zbytočných búracích alebo výkopových práca a bez nepotrebného znečistenia okolitého priestoru, takže Váš čas a energia sa čiastočne ušetrí.

Technika využívaná pri haváriach je určená aj do domácnosti a rovnako aj do veľkých priemyselných prevádzok, kde sa spravidla zvolí čistenie vysokým tlakom vody, ktorý má spoľahlivú účinnosť aj vo veľmi dlhých a namáhaných potrubiach.

Ponúkaný servis je nonstop spoľahlivá služba, ktorej kontakt si určite zapamätajte.

Mohlo by se vám také líbit: