Drevený nábytok je nám už veľmi dobre známy, sprevádza nás totiž už naozaj dlhú dobu. To však neznamená, že sa stáva zastarným. Stačí sa pozrieť na súčasné masívne nábytky a stále vidíme kvalitu s dávkou luxusu ako aj súčasný trend. Má využitie prakticky v každej miestnosti, či už vravíme o spálni a masívnych posteliach, jedálenskom priestore, kde vidíme drevene stoly z masivu či napríklad obývačke v podobe masívnych políc,… atď.

dřevěné stoly

Všade totiž s radosťou uvítame jeho praktické a funkčné vlastnosti. To platí najmä pri opise súčasnej podoby masívneho nábytku, ktorý je oproti starším formám prevedenia vzdušnejší a pôsobí viac minimalisticky. To znamená, že nám v priestore dodá istú dávku slobody, pričom sa nemusíme báť menších dekorácií okolo, tie sú v tomto prípade viac než tolerovateľné.

Či hľadáte kvalitu alebo moderný a praktický dizajn, nemusíte robiť žiadne kompromisy, ale priamo siahnuť po nábytku z masívneho dreva, ktorý si zachováva svoju kvalitatívnu stránku na čele s dlhou životnosťou a zároveň ponúka trendové prevedenie. Pre istotu pripomeňme, že ide o nefalšovaný prírodný materiál bez vedľajších zmesí, ktorý (nielen) po vizuálnej stránke obohatí celý priestor.

  • Nábytok vyrobený z prírodného materiálu je predovšetkým zdravotne nezávadný, dýcha zdravou atmosférou a pôsobí príjemne útulným dojmom.

stůl dřevěný
Súčasný masívny nábytok je známy takisto svojou dlhou životnosťou, v porovnaní s nábytkami vyrobenými z drevotriesky môže vydrať odhadom až 5x dlhšie. Pri správnej údržbe si navyše zachová svoj nepoškodený luxusný vzhľad po dobu niekoľko dlhých rokov. A takisto pripomeňme, že drevený nábytok je známy svojou pevnosťou a v prípade postelí napríklad vysokou nosnosťou. Teda vo veľkej miere vravíme tiež o funkčnej a kvalitatívnej stránke, nielen originálnom a prívetivom prírodnom dizajne.

5/5 - (1 vote)

Mohlo by se vám také líbit: