Starostlivosť o zdravie a vitalitu spolu s mladistvým vzhľadom zahŕňa každodenný boj s časom, ktorý je neúprosný ku každému z nás rovnako. Základné ošetrenie pleti však nespájame iba so starnutím, ale je dôležité pre zdravie pokožky v každom veku, dodávame jej tak vitamíny, minerály, aby sa mohla obnovovať a nevysušovala sa, a to je bežná rutina, ktorá je súčasťou komplexnej starostlivosti o pokožku.

Neoceniteľná sila prírodných olejov

Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pleť sú krémy, tie patria do každej kúpeľne a ich neoceniteľnú službu si uvedomujeme pri každom ich použití. Ženy sa navyše líčia takmer každý deň, večer je však dôležité sa dôkladne odlíčiť, aby si pleť mohla počas noci oddýchnuť a zregenerovať sa, a na to sú výborným prostriedkom krémy alebo oleje. Navyše, hydratačné pleťové oleje sú vyživujúce a výborne sa hodia aj ako poklad pod make-up či krém. Ich ponuka je široká, efekt fantastický.

Zrelé ženy určite ocenia ideálny prostriedok, ktorý im pomôže v boji so vznikajúcimi vráskami a podporia ich snahu im v tom čo najviac zabrániť. Hydratačné pleťové oleje obsahujú iba prírodné zložky, ktoré sú bohaté na minerály z Mŕtveho mora, vitamíny a hydratačnú zložku, ktorá prispieva k udržiavaniu prirodzenej vlhkosti v pokožke. Všetky sú vhodné aj pre citlivú pleť a nedráždia ju.

Starostlivosť o pleť nie je márna

Jedným z produktov tohto typu je najůepsi olej s proti vráskam https://www.amourdeadsea.sk/pletove-oleje/ so zlatom a kyselinou hyalurónovou. Je to olej určený na boj so starnutím pleti, s vysokou koncentráciou prírodného oleja, minerálov z Mŕtveho mora a zlatého prášku. Pokožku prirodzene regeneruje, dodáva jej vlhkosť, spevňuje ju, redukuje tmavé škvrny a vyhladzuje jemné vrásky. Pokožka je tak na pohľad jemnejšia, hladšia a pôsobí mladistvejšie. Za všetkým stoja látky ako je kolagén, kyselina hyalurónová, zlato, argánový a prírodný olej. Aplikácia je jednoduchá, niekoľko kvapiek oleja treba naniesť na tvár, krk a dekolt a tiež do okolia očí a krúživými pohybmi jemne vmasírovať do pokožky až pokiaľ sa celý nevstrebe. Používať ho môže ženy s každým typom pleti a je vhodný na denné použitie aj ako podklad pod krém či make-up.

Mohlo by se vám také líbit: